Perimetrická ochrana slúži na detekciu narušenia vymedzených hraníc stráženého objektu. Pre zabezpečenie vymedzeného priestoru je možné vyberať hneď z niekoľkých overených druhov systémov fungujúcich na rôznych princípoch. V ponuke nájdete ako infračervené bariéry, tak aj bistatické mikrovlnné bariéry. Nechýba ani možnosť zabezpečenia pomocou triboelektrickej plotovej ochrany so senzorickým káblom. V ponuke nechýbajú ani systémy perimetrickej ochrany značky Sorhea. Presné riešenie navrhneme spolu s Vami

Termokamery pracujú aj v infračervenej časti spektra. Vďaka tomu majú schopnosť vyhodnocovať tiež teplotné pomery snímanej scény a ďalej s týmito informáciami pracovať, napríklad pri detekcii požiaru. V našej ponuke môžete vyberať z niekoľkých variantov termokamier známych výrobcov Avigilon a Dahua, ktoré sú vybavené mnohými funkciami vrátane inteligentnej detekcie osôb alebo vozidiel..

Majte prehľad o výkone strážnej a obchôdzkovej služby. V závislosti na modeli bezdrôtovej RFID čítačky je možné získané dáta o pohybe ostrahy spracovávať v offline alebo online režime. K dispozícii je samozrejme sofistikovaný softvér pre následné vyhodnotenie zozbieraných dát v PC.

Na trhu je veľa systémov a riešení. Sledujeme dostupnú ponuku špeciálnych systémov, máme prehľad v dostupných a kompatibilných technologiách a dokážeme navrhnúť a odkonzultovať riešenia pre takmer všetky požiadavky s ktorými za nami prídete.